Detaylı Bilgi

Tanıtım

Yurtdışında çalışmak veya okumak istiyorsunuz ama İngilizceniz mi yetersiz? Yabancı dil, hayallerinizi gerçekleştirmede bir engel olmasın. Online TOEFL iBT kursumuz, bu sınavda başarılı olmanızı ve uluslararası ortamda kendinizi ispatlanızı sağlayan mükemmel bir çözümdür.

Bu kurs ne işinize yarayacak?

TOEFL iBT dünya çapında birçok üniversite ve işveren için bir zorunluluktur. İngilizce dil yeterliliğinizi dört temel alanda değerlendirir. Okuma, dinleme, konuşma ve yazma. Online kursumuza katılarak, bu alanların her birinde becerilerinizi geliştirmek için uzman rehberliği ve desteği alacak, TOEFL iBT de yüksek puan alma ve hedeflerinize ulaşma şansınızı artıracaksınız.

Online Kursta Neler Yapacağız?

Her hafta zoom üzerinden ücretsiz bir tanıtım / demo dersimiz var. Kurs içeriği, materyalleri, kurs süresi boyunca her üye için bireysel destek (her bir öğrenci için yazma ve konuşma desteği, özel ve kişisel ihtiyaçlarınıza göre, özelleştirilmiş geri bildirim) vermenin yanısıra; dijital ders materyalleri, demo sınavlar ve gerçeğe çok yakın puanlamalı tam sınavlar yapılacaktır.

Sonuç Olarak

TOEFL iBT kursumuz aracılığıyla, dil becerilerinize yatırım yapmak, yalnızca akademik ve profesyonel çabalarınızda başarıya ulaşmanıza yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda kültürel ufkunuzu genişletecek ve kişisel gelişim için yeni fırsatlar açacaktır. Bugün kursumuza kaydolun ve uluslararası geleceğiniz için ilk adımı atın.